Послуги
 • Розміщення
  зовнішньої реклами
  Адресний підбір місць і монтаж реклами на всі види конструкцій: бігборди, сітілайти, скролери, призматрони, беклайти, брендмауери та ін.
  Розміщення
  зовнішньої реклами
 • Широкоформатний
  та інтер’єрний друк
  Друк для зовнішньої реклами - це паперові постери, сіті папір, банери, сітка, самоклеюча плівка різних видів.
  Широкоформатний
  та інтер’єрний друк
 • Виготовлення
  реклами
  Продукція всіх видів: білборди, об'ємні літери, стели, таблички, покажчики, вивіски та металоконструкції.
  Виготовлення
  реклами
 • Оформлення
  фасадів
  Всі види оформлення рекламними матеріалами торгових точок, фасадів будівель і т.п.
  Оформлення
  фасадів
 • Дизайн
  реклами
  Створення макетів для всіх видів реклами - від білбордів і сітілайтів до банерних розтяжок, вивісок тощо
  Дизайн
  реклами
 • Брендування
  авто
  Якісне та безпечне оформлення автомобіля за допомогою рекламних матеріалів. Друк, нанесення самоклеючої плівки, розробка індивідуального дизайну.
  Брендування
  авто
 • Поліграфія
  Друк усіх видів продукції: рекламних матеріалів, каталогів, буклетів, календарів, візиток, меню.
  Поліграфія

Рекламне агентство повного циклу Лідер

«Рекламно-виробнича компанія Лідер» заснована в 2017 році. Ми – рекламне агентство повного циклу. Надаємо великий спектр послуг – від створення дизайн-макету до проведення рекламної кампанії.

В нашій команді – професіонали з двадцятирічним досвідом, зі знанням трендів ринку, розумінням усіх тонкощів проведення ефективних рекламних кампаній.

Послуги рекламного агентства:

Ми працюємо в Херсоні, Миколаєві, Одесі та областях. Маємо досвід проведення рекламних кампаній (від оренди рекламоносіїв до промоакцій) по всій території України.

Користувачі інтернету часто шукають краще рекламне агентство. Увага до деталей і акуратне ставлення до будь-яких запитів наших клієнтів – основна характеристика нашого персоналу.

Виготовлення зовнішньої реклами: замовлення і ціни

Ми з радістю порадимо і допоможемо вам як в оформленні невеликого замовлення, так і в проведенні великої маркетингової кампанії. Щоб замовити наші послуги, скористайтеся телефонами з сайту рекламного агентства:

+380 99 301-53-55 або +380 99 186-64-88

Ціна зовнішньої реклами формується виходячи з великого числа різних факторів. Перш за все це тип реклами, потім враховуються формати, матеріали, місця розміщення, складність конструкцій і т.д. Найпростіше довідатися про ціни ви можете, зателефонувавши нам по одному з вказаних телефонів.

Розміщення зовнішньої реклами від РА Лідер

Установка зовнішньої реклами – одна з опцій нашої компанії. Ми виробляємо розміщення рекламних конструкцій або площин своїми силами. Все, що вам необхідно зробити – зателефонувати нам, узгодити всі деталі і в найкоротші терміни отримати звіт про виконання.

Наші співробітники проведуть монтаж вашої реклами в узгодженому місці з увагою до всіх деталей. Ви дійсно можете покластися на якість наших послуг і відкласти всі сумніви і страхи, або навіть негативний досвід співпраці з іншими агентствами.

«Рекламно-виробнича компанія Лідер» має всі умови для надання будь-яких рекламних послуг.

Гарантуємо якісну роботу та чесне партнерство.

Розвивайте свій бізнес з нами!