Рекламні конструкції від РА Лідер на будь-який смак

«Рекламно-виробнича компанія Лідер» виготовляє та встановлює рекламні конструкції:

• бігборди;
• дахові рекламні конструкції;
• вказівники;
• штендери;
• металоконструкції будь-яких форм і розмірів.

Фахівці агентства мають величезний досвід у виготовленні та встановленні рекламних конструкцій різних видів. Виконуємо замовлення оперативно, якісно, за вигідними цінами.

У нас можна замовити рекламні конструкції з підсвіткою та без, стандартних типів і в незвичному виконанні (муляжі продукції, ростові фігури та інше).

Рекламні конструкції – це узагальнений термін, який визначає ціле сімейство різних типів зовнішньої реклами. Більшість з них включають етапи підготовки проекту, виготовлення самої конструкції і її монтаж. Зазвичай така реклама монтується на вулицях, площах або проспектах міст, в місцях великого скупчення людей. Однак, деякі рекламні конструкції створюються для приміщень, наприклад, деякі покажчики і штендери. Тому за типом установки вони діляться на зовнішні і внутрішні, а також можуть бути мобільними, даховими або підвісними.

Види рекламних конструкцій

Згрупуємо всі рекламні конструкції по архетипам:

  • Великоформатні конструкції, відокремлено розміщенні. Зазвичай це білборди, стели, вказівники, фасадні брандмауери та інші. Широко застосовуються на відкритих місцях або жвавих магістралях
  • Рекламні конструкції зі світловими елементами. Це теж вуличні рекламні конструкції. Сюди відносять вивіски, лайтбокси, лайтпостери, сітілайти та іншу світлову рекламу, яка використовує освітлення для залучення уваги. Найбільш популярні в сучасній рекламі світлодіодні рішення, які можуть привертати увагу навіть вдень, але особливо у вечірній і нічний час. У темряві така реклама відмінно видна.
  • Рекламні інформаційні стенди. В основному використовуються в приміщеннях, проте можуть виставлятися і біля входу в магазини, салони, торгові центри. Зазвичай використовуються для донесення якоїсь важливої ​​інформації клієнту.
  • Козирки та навіси. Тут поєднана функціональність з рекламною складовою. Такі конструкції захищають вхід в будівлю від погодних опадів і використовуються для залучення уваги або брендування.
  • Нестандартні рекламні конструкції. Включають всі вироби за індивідуальним замовленням, які складно віднести до якоїсь певної категорії. Такі конструкції можуть поєднувати в собі елементи різних типів.

Бігборди

Основний тип рекламних конструкцій. Їх ще називають рекламні щити. РА Лідер пропонує оренду білбордів в Херсоні, Миколаєві, Одесі за найкращими цінами та з відмінним клієнтським сервісом

Штендери

Це вид реклами, який також відомий як спотикач або мимоход. Рекламна конструкція, на якій зазвичай можна щось написати або намалювати різним способом – крейдою, фломастером, маркером і т.д. Використовуються для залучення уваги на тротуарах і досить популярні в кафе, де часто змінюються ціни на продукцію.

Дахові конструкції

Це реклама по типу вивіски, що встановлюється на дахах або крайках покрівлі. Дахові конструкції першими кидаються в очі за рахунок місця розташування і свого розміру, тому завоювали велику популярність в бізнесі.