Оренда білбордів. Рекламні площини від РА Лідер

«Рекламно-виробнича компанія Лідер» є оператором зовнішньої реклами на півдні України. Наш профіль – оренда білбордів, сітілайтів у Херсоні та Херсонській області, в Миколаєві та Миколаївській області, в Одесі та Одеській області. Маємо досвід проведення великих рекламних кампаній по всій Україні, на всіх видах рекламоносіїв.

Замовити оренду бігборда ви можете прямо зараз, подзвонивши по одному з телефонів нижче:

+380 99 301-53-55 або +380 99 186-64-88

Допоможемо розмістити зовнішню рекламу ефективно і вигідно, на будь-яких типах конструкцій, що дозволить вам проінформувати вашого клієнта або покупця про послуги і товари. Допоможемо підібрати рекламні площини для підвищення впізнаваності бренду або для соціальної реклами. Оренда рекламного щита – найбільш затребуваний тип зовнішньої реклами, тому конкуренція тут висока. Ми завжди допомагаємо нашим клієнтам з найбільш вигідним розміщенням в містах України.

Переваги бордів над іншими типами реклами

Оренда щитів, незважаючи на високий попит на цю послугу – недорога. І це одна з головних переваг даного типу реклами. Однак, крім іншого:

  • Вона добре помітна. А при грамотному виконанні дизайну – буде яскравою і привертає увагу, що тільки посилить ефект
  • Легко сприймається. Багато людей ніколи вам точно не скажуть де і як прочитали якусь рекламу, яка їм запам’яталась. Даний природний ефект і забезпечує популярність цій рекламі.
  • Охоплює широку аудиторію. Завдяки невисокій вартості навіть кілька рекламних площин в правильному місці отримають неймовірно високе охоплення аудиторії.

Ціна виготовлення реклами на білборд

Оскільки це затребувана послуга, багатьох клієнтів хвилює питання, як формується ціна на рекламні щити, адже вона досить різна для різних площин. Основні критерії такі:

  • Вартість реклами на щитах сильно залежить від місця установки рекламної площини. Зазвичай райони ближче до центру міста коштують дорожче, ніж на околицях.
  • Також ціна оренди білборда залежить від типу рекламної конструкції. Чи буде це звичайний стаціонарний борд або динамічний призматрон, або скроллер, або ж рекламний щит який обслуговується за допомогою автовишки.
  • Період розміщення на площині вашої реклами. Простіше кажучи, час тривалості вашої рекламної кампанії.
  • Наявність підсвічування. Такий нюанс дозволяє привернути увагу до вашої реклами в нічний час доби.
  • В областях і на трасах оренда може бути дорожче ніж в містах за рахунок транспортних витрат і дорогого сервісного обслуговування.

Поклейка реклами на борди

РА Лідер реалізує поклейку білбордів своїми силами. Все, що вам потрібно – це зробити у нас замовлення, а ми виконаємо його якісно і в найкоротший термін.

Чемно консультуємо, йдемо назустріч у ціноутворенні, просуваємо ваш бізнес!

Приєднуйтесь!